Více

Ohnivý kuře si polepšilo o šestnáct tisíc diváků, Show Jana Krause naopak ztratila téměř sto dvacet tisíc

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Takřka stotisícový nárůst hlásí také reprízovaný díl reality show Výměna manželek.

Nedařilo se ani hlavnímu taháku TV Nova, reality show Robinsonův ostrov si včera naladilo 617 tisíc diváků, tedy o 123 tisíc diváků méně než první epizodu, což nestačilo ani na umístění v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška. Na desátou Show Jana Krause včera Robinsonovu ostrovu scházelo 35 tisíc diváků. Tradičně nejsledovanějším pořadem se staly Televizní noviny, které si na Nově naladilo 1,876 milionu diváků.

ÚTERNÍ DATA: Dobrodružství kriminalistiky scházelo na desáté místo osm tisíc diváků

Druhé Sportovní noviny pak včera vidělo 1,296 milionu diváků a o pouhých 21 tisíc diváků méně sledovalo nekonečný podvečerní seriál Ulice. Posledním pořadem, kterému se včera povedlo překonat hranici jednoho milionu diváků, bylo Ohnivý kuře na Primě. To zaujalo 1,069 milionu diváků. Na pátém místě skončily Události ČT1, ke kterým usedlo 811 tisíc diváků starších patnácti let.

Šestý včera skončil jeden z nejkontroverznějších dílů Výměny manželek, jehož včerejší reprízu si nenechalo ujít 767 tisíc diváků. Zbytek žebříčku pak s jednou výjimkou tvoří zpravodajské pořady České televize a Primy. Zmíněnou výjimkou je na desátém místě Show Jana Krause, na kterou včera koukalo 652 tisíc diváků. Jediným dalším zářezem Primy ve včerejším TOP 10 jsou na osmém místě Zprávy FTV Prima, které vykázaly 689 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Ohnivý kuře opět nad milionem diváků, dařilo se i Show Jana Krause

Prima Max nasadila do hlavního vysílacího času drama Dobrý Will Hunting, se kterým uspěla u 99 tisíc diváků. Italské námluvy na Nově Cinema si nenechalo ujít 172 tisíc diváků. Nejsledovanějším pořadem TV Barrandov se včera stala stálice v podobě Soudkyně Barbary, kterou do soudní síně doprovodilo 347 tisíc diváků starších patnácti let.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+