Více

Ohnivý kuře se stejnou sledovaností jako minulý týden, i tak ho ale pokořila Ulice

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nad milion diváků se včera dostaly jen Televizní noviny, ty Sportovní skončily na čtvrtém místě.

Tradičně nejsilnějším hráčem včerejšího večera byly Televizní noviny, které na Nově sledovalo 1,285 milionu diváků starších patnácti let. Na druhém místě pak skončil nekonečný podvečerní seriál TV Nova Ulice, která ale včera zaostala za prvními Televizními novinami o skoro čtyři sta tisíc diváků, když ji sledovalo 915 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Třetí Ohnivý kuře pak vidělo stejných 892 tisíc diváků jako minulý týden.

ÚTERNÍ DATA: Prima má úspěch s Chalupáři, jinak vše při starém

Sportovní noviny na Nově se tak propadly až na čtvrté místo, když je sledovalo o pět tisíc diváků méně než třetí Ohnivý kuře. Páté Vraždy v kruhu vidělo na ČT 1 o šedesát tisíc diváků méně než minulý týden. O sedmdesát tisíc se oproti minulému týdnu propadla i kuchařská soutěž MasterChef Česko, která skončila na šestém místě s 579 tisíci diváky. Na šestém místě s v TOP 10 umístil MasterChef i v minulém týdnu.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+