Více

Ohnivý kuře překonalo milion diváků, Výměna manželek ztratila téměř dvě stě tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nedařilo se ani finálnímu dílu kuchařské soutěže MasterChef, která oproti minulému dílu ztratila téměř osmdesát tisíc diváků.

První tři místa ve včerejší TOP 10 nejsledovanějších pořadů obsadily pořady TV Nova, standardní jedničkou zůstávají Televizní noviny, které se jako jediné včera přehouply přes jeden a půl milionu diváků, když je vidělo 1,587 milionu diváků starších patnácti let. Na druhém místě skončil nekonečný podvečerní seriál Ulice s 1,146 milionu diváků a třetí příčka patřila Sportovním novinám, které zaujaly 1,104 milionu diváků.

ÚTERNÍ DATA: Hříšní lidé Města pražského se probojovali do TOP 10, od minulého týdne nabrali 90 tisíc diváků

Přes jeden milion diváků se včera dostal ještě seriál TV Pima Ohnivý kuře, který tuto psychologickou hranici překonal o 27 tisíc diváků. S výrazným odstupem za ním skončila reprízovaná Výměna manželek z roku 2013, kterou včera sledovalo 785 tisíc diváků starších patnácti let. Nově patří i šestá příčka, jejíž včerejší finálové kolo si nenechalo ujít 729 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

Sedmé až deváté místo obsadila Česká televize, jejíž Události včera vidělo bez deseti tisíc přesně sedm set tisíc diváků starších patnácti let. Zabodovala i první část trojdílné televizní detektivky Ďáblova lest s Ivanem Trojanem, kterou si vychutnalo 683 tisíc diváků. Deváté Branky, body, vteřiny si pustilo 676 tisíc diváků. Poslední příčku obsadila Show Jana Krause, na kterou se včera dívalo 664 tisíc zástupců obecné cílové skupiny.

MINULÝ TÝDEN: Show Jana Krause těsně v TOP 10. Překvapením je však MasterChef Česko

Dařilo se i road show Trabantem z Austrálie do Asie, kterou na ČT2 vidělo 308 tisíc diváků. Naopak příliš nezaujal fotbalový zápas mezi ostravským Baníkem a olomouckou Sigmou, který si našlo 73 tisíc diváků. To ale bylo pořád více než v případě thrilleru Správci osudu, který v prime time na Primě Max sledovalo 67 tisíc diváků. Komedii s příznačným jménem Přežít Vánoce, kterou do prime time umístila Nova Cinema, si vychutnalo 182 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+