Více

Ohnivý kuře předehnala Ulice, Milionáři přibylo dvacet tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ohnivý kuře přišlo o padesát tisíc diváků a v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška ho předběhla podvečerní Ulice.

Trio nejsledovanějších pořadů včerejšího dne ovládla TV Nova, na prvních dvou příčkách se umístily stálice v podobě Televizních a Sportovních novin. Minulý týden skončilo na třetím místě Ohnivý kuře, které včera odsunul na čtvrté místo podvečerní nekonečný seriál Ulice, který se dokázal přehoupnout přes milion diváků starších patnácti let. Ohnivý kuře si nenechalo ujít 971 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

STŘEDEČNÍ DATA: Ordinace jasnou jedničkou úterý, Prima se do TOP 10 neprosadila

Na páté příčce skončila soutěž Chcete být milionářem, kterou sledovalo 810 tisíc diváků starších patnácti let, což je o devatenáct tisíc diváků více než minulý týden. Šesté místo je jediným včerejším zářezem České televize, která se do TOP 10 prosadila s Panoptikem města pražského, který v prime time na ČT 1 vidělo kulatých 666 tisíc diváků z obecné cílové skupiny.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+