Více

Ohnivý kuře předběhlo Výměnu manželek, MasterChef se vrátil do TOP 10

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prima poskočila s Ohnivým kuřetem na čtvrté místo, na kterém nahradila Výměnu manželek. Oba pořady ale oproti minulému týdnu ztratily sledovanost.

První příčku obhájily klasicky Televizní noviny na Nově, které včera sledovalo 1,672 milionu diváků starších patnácti let. Na druhou příčku se pak posunul podvečerní nekonečný seriál Ulice, který se včerejším výkonem vyrovnal Sportovním novinám. Oba pořady sledovalo shodných 1,189 milionu diváků, Sportovní noviny ale dosáhly vyššího podílu u mladšího publika – vidělo je 599 tisíc diváků ve věku od 15 do 54 let, zatímco Ulici jen 555 tisíc.

ÚTERNÍ DATA: Čtyři pořady Novy nad milionem, včerejší fotbal vidělo téměř půl milionu diváků

Čtvrté místo patří Ohnivýmu kuřeti na Primě, které oproti minulému úterý odsunulo na pátou příčku Výměnu manželek, vysílanou na Nově. Ohnivý kuře včera zaujalo 921 tisíc zástupců obecné divácké skupiny, což je o 25 tisíc diváků méně než minulý týden. Výměna manželek včera k obrazovkám připoutala 905 tisíc diváků starších patnácti let, což znamená mezitýdenní ztrátu přesně sedmdesáti tisíc diváků.

Naopak o patnáct tisíc diváků si oproti minulému týdnu polepšil detektivní seriál Vraždy v kruhu, který včera na ČT 1 vidělo 793 tisíc diváků. S odstupem téměř sto padesáti tisíc následují Události na ČT 1, které včera vidělo 649 tisíc diváků starších patnácti let. Oproti minulému týdnu se do TOP 10 na sedmém místě vrátil MasterChef Česko na Nově, který si polepšil o 33 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Nova pokračuje v úspěšném tažení, nad milion se dostala i Ulice

MIF17

ČT 2 svědčí klasická cestovatelská středa, když roadshow Trabantem z Austrálie do Asie sledovalo 358 tisíc diváků, což znamenalo podíl necelých deseti procent. Naopak se nedařilo Show Jana Krause, která minulý týden skončila na osmém místě. Tentokrát se do TOP 10 nedostala vůbec a ve srovnání s minulým týdnem přišla o téměř sto šedesát tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+