Více

Ohnivý kuře poráží Drahé sousedy, dokonce mu i přibývají diváci

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Druhý díl Drahých sousedů sledovalo na Nově o šedesát tisíc diváků méně než první, Ohnivý kuře na Primě naopak nabralo třicet tisíc nových diváků.

Stálicí zůstává nekonečný seriál TV Nova Ulice, který se jako jediný nezpravodajský pořad včera přehoupl přes milion diváků starších patnácti let. Následující Ohnivý kuře se jednoho milionu zlehka dotklo, když ho v prime time na Primě sledovalo 997 tisíc diváků z obecné cílové skupiny. Druhý díl seriálu TV Nova Drazí sousedé oslovil 768 tisíc diváků zmíněné divácké skupiny.

ÚTERNÍ DATA: Nova excelovala v úterní večer i v podvečer, ČT Sport čtyřkou

Mezi deset nejsledovanějších pořadů se pak probojovala ještě další podvečerní stálice, soutěž amatérských kuchařů Prostřeno, kterou si k večeři pustilo 760 tisíc diváků starších patnácti let. Veřejnoprávní ČT 1 se do TOP 10 dostala pouze večerními Událostmi. Její nejsledovanější nezpravodajský pořad, Poštu pro tebe nasazenou v prime time, si pustilo 566 tisíc diváků nad patnáct let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+