Více

Ohnivý kuře pod milionem, Případy 1. oddělení a Ulice nad ním

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Návrat k běžnému provozu znamenal i zachování pořadí z minulého pondělí, byť s trochu odlišnými čísly.

Jedničkou v TOP 10 za všechny pořady se včera opět stalo opakování Případů 1. oddělení, které v 15+ vidělo kulantních 1,111 mil. diváků při podílu na publiku 29,07 %. Dvojkou byla obvyklá Ulice, která ovšem měla ve skupině 15–54 podíl 42,13 %, a trojkou Ohnivý kuře, které sledovalo 944 tisíc diváků (24,57 %). Opakovala se tak vlastně situace z minulého pondělí. Nova se v TOP 10 ještě uplatnila s komedií Dědictví aneb Kurva se neříká (803 tisíc, 22,34 %), čímž je přehled nezpravodajských pořadů v žebříčku vyčerpán.

NEDĚLNÍ DATA: Dva díly seriálu Kriminálka Anděl jedničkou večera

Nejvyšší sledovanost si jak přes den, tak v hlavním vysílacím čase (prime time) připisuje Nova, která je vždy nad 20, resp. 24 procenty, zatímco oba její hlavní soupeři jsou buď pod nimi (prime time a skupina 15+), nebo hluboko pod nimi. Druhý případ se týká zejména celodenní sledovanosti, a to v obou diváckých skupinách. Vrchol pak představuje stanice Nova a kategorie mladšího publika, kde v prime time vykázala 30,28 %, opačným extrémem ČT 1, která v 15–54 skončila přes den na 9,68 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+