Více

Ohnivý kuře oslabuje, Rapl a Ulice na svém

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Žebříček nejúspěšnějších je v podstatě stejný jako minulý týden. Rekordmanem jsou opět Televizní noviny.

Z nezpravodajských pořadů je v TOP 10 za všechny kanály pořadí naprosto stejné jako minulé pondělí. První Rapl s 1,221 mil. diváků a už standardním podílem na publiku těsně pod 30 procenty, druhá Ulice (1,115 mil. a 37,54 %) a třetí Ohnivý kuře. To včera vidělo 898 tisíc diváků (22,59 %), což oproti minulému týdnu představuje pokles o 76 tisíc. Na rozdíl od minulého týdne se do žebříčku ještě dostal MasterChef Česko, show v pondělí zhlédlo 585 tisíc diváků, přičemž podíl v 15+ není nijak vysoký (14,81 %), ale v mladší divácké kategorii 15–54 se už šplhá k dvaceti procentům.

NEDĚLNÍ DATA: Tvoje tvář dvojkou. Ale těsně

Celková sledovanost za pondělí sice vyzněla ve prospěch stanice Nova, která v hlavním vysílacím čase (prime time) vykázala 22,77 %, ale ČT 1 jí šlape na paty s podílem 20,11 %. Třetí Prima končí v prime time na 18,35 % a plnoformátová TV Barrandov na 4,64 %. Ta se ale přes den dostala už hodně přes šest procent. Výbornou sledovanost, opět v obecné divácké skupině, vykázala včera i stanice ČT 2 s podílem 4,48 %. Televize Nova byla jedničkou i přes den (21,86 %) a ČT 1 v tomto okamžiku klesla na 16,57 %, ovšem stanice ČT 2 podíl naopak dokázala ještě zvýšit na 4,7 %.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+