Více

Ohnivý kuře opět překonalo milion, Výměna manželek ještě nepatrně ztratila

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V minulém týdnu ztratila Výměna manželek téměř dvě stě tisíc diváků. Teď ještě 14 tisíc.

Jedničkou mezi nezpravodajskými pořady je opět Ulice, kterou tentokráte sledovalo 1,103 mil. diváků obecné skupiny 15+. Ohnivý kuře se k ní ale opět přiblížilo a vidělo ho 1,045 mil., zatímco minulý týden to bylo 1,027 mil. Na třetím místě žebříčku TOP 10 za všechny kanály je Výměna manželek se 771 tisíci diváky následovaná Show Jana Krause se 700 tisíci. Ten tak včera překonal Ďáblovu lest, která vykázala 667 tisíc.

ÚTERNÍ DATA: Hříšní lidé klesají, Ordinace i Ulice se drží

Celkovou sledovanost v hlavním vysílacím čase (prime time) měla s 24,43 % nejvyšší televize Nova, zatímco druhá Prima skončila na 21,19 %. Třetí ČT1 vykázala v prime time 13,53 % a nad čtyři procenta se dostala už jen stanice ČT2. Přes den se solidně vedlo TV Barrandov s 6,2 % a stranou už nezůstala ani Nova Cinema se 4,3 %. Nad čtyři procenta se ještě dostávají ČT2 a ČT24. Pořadí hlavních kanálů zůstalo přes den zachováno. Nova s 20,51 % první, Prima druhá (16,57) a třetí ČT1 má podíl na celkové sledovanosti ve výši 12,41 %.

Filmové kanály ve středečním prime time nijak nezářily. Snímek Je prostě báječná na Nově Cinema vidělo 131 tisíc diváků a následující Pekelnou ženskou zhlédlo 96 tisíc. Stanice Prima Max vysílala životopisný Edith Piaf a sledovalo ho 95 tisíc diváků obecné cílové skupiny (15+). Nad sto tisíc se však žádný pořad na tomto kanálu nedostal, na Nově Cinema pouze jediný. U Kina Barrandov je jedničkou v TOP 5 za kanál další díl seriálu Třicet případů majora Zemana. Včera ho od 20:22 zhlédlo 73 tisíc diváků a nejvyšší podíl na publiku měl u tohoto mladšího, 15–54, a to 2,86 %.

MINULÝ TÝDEN: Ohnivý kuře překonalo milion diváků, Výměna manželek ztratila téměř dvě stě tisíc diváků

Velice dobře se opět – v rámci cestovatelské středy – dařilo stanici ČT2. Jednička v TOP 5 za kanál, Na cestě 2016, přilákala 345 tisíc diváků při podílu 8,59 %. Nad sto tisíc se pak dostávají ještě další tři pořady. Výborně si také vedl podvečerní SP 2016/17 ve Švédsku. Vidělo ho plných 319 tisíc při podílu 9,6 %, který u mladšího publika vystoupal na 9,82 %. Stanice Prima Cool opět nejvíce uspěla s Teorií velkého třesku a v nejlepším případě seriál vidělo 189 tisíc diváků. Další seriál, Sběratelé kostí, tentokráte na Primě love už takový úspěch neměl, ale stále je nad sto tisíci diváky.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+