Více

Ohnivý kuře opět předstihlo Ulici, polepšilo si o třicet tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Chcete být milionářem kleslo o dalších padesát tisíc diváků, nedaří se ani Show Jana Krause.

První dvě místa v TOP 10 nejsledovanějších pořadů obsadily stálice v podobě Televizních a Sportovních novin na TV Nova, třetím nejsledovanějším pořadem se stal jarní hit TV Prima, seriál Ohnivý kuře. Ten včera vidělo 1,058 milionu diváků starších patnácti let, což je o 32 tisíc diváků více, než sledovalo seriál v předchozím týdnu. Předběhl tak evergreen TV Nova, nekonečný seriál Ulice, který sledovalo 1,032 milionu zástupců obecné divácké skupiny.

ÚTERNÍ DATA: Zápas Česko vs. Švýcarsko tolik netáhl. Skončil pod milionem, ale…

Středeční soutěž TV Nova Chcete být milionářem vidělo včera 767 tisíc diváků starších patnácti let, což znamenalo oproti minulému týdnu pokles o 47 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Úbytek diváků zaznamenala i Show Jana Krause, kterou si včera naladilo 672 tisíc diváků starších patnácti let, tedy o 38 tisíc diváků této věkové skupiny méně než minulý týden.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+