Více

Ohnivý kuře opět nad milionem, druhý díl Ďáblovy lsti přišel o sto tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Dařilo se i Kriminálce Anděl, která oproti minulému pondělí nabrala necelých 230 tisíc diváků.

Nezpochybnitelným hegemonem televizní obrazovky zůstávají Televizní noviny na Nově, ke kterým včera zasedlo 1,688 milionu diváků starších patnácti let. S výrazným odstupem druhé skončily Sportovní noviny, které včera vykázaly 1,215 milionu diváků. Psychologickou hranici jednoho milionu diváků včera překonaly ještě dva seriálové počiny z dílny dvou největších komerčních televizí.

NEDĚLNÍ DATA: Včera se dařilo Poldovi i Doktoru Martinovi, Nově uškodila absence Tvojí tváře

Nekonečný podvečerní seriál Ulice na Nově včera vidělo 1,178 milionu zástupců obecné cílové skupiny a přes milion diváků se včera dostalo také Ohnivý kuře na Primě, které onu hranici překonalo o třicet jedna tisíc diváků. Na pátém místě pak skončil další seriál z produkce komerční televize, Kriminálka Anděl. Včera si ji vychutnalo 893 tisíc diváků starších patnácti let, což je o 229 tisíc diváků více než minulé pondělí.

Zbytek žebříčku pak s jednou výjimkou tvoří zpravodajské pořady. Tou je na desátém místě druhý díl třídílné série Ďáblova lest, kterou si na ČT1 nenechalo ujít 588 tisíc diváků. Šesté Události na ČT1 sledovalo 691 tisíc diváků, o třicet tisíc méně jich dalo přednost Zprávám FTV Prima. Navazující Krimi zprávy pak upoutaly 613 tisíc zástupců obecné divácké skupiny.

MINULÝ TÝDEN: Rapl v klidu zakončil na svém a stal se pondělní jedničkou

ČT2 nasadila do hlavního vysílacího času dokument o bitvě u Stalingradu, což ocenilo 326 tisíc diváků starších patnácti let. Prima max vsadila v prime time na německou komedii I muži mají své dny, která ale upoutala necelých sedmdesát tisíc diváků. Nova Cinema nasadila mysteriózní drama Život po životě, které zaujalo 161 tisíc diváků. Klasicky nejsledovanějším pořadem TV Barrandov je podvečerní Soudkyně Barbara, včera její verdikt doprovodilo 328 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+