Více

Ohnivý kuře opět nad milionem diváků, dařilo se i Show Jana Krause

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Včerejší TOP 10 si rovnoměrně rozdělila Nova s Primou, na Českou televizi zbyly jen dvě pozice.

Pozici neohrožené jedničky si drží Televizní noviny na Nově, ke kterým včera zasedlo 1,761 milionu diváků starších patnácti let, z toho 774 tisíc diváků spadalo do věkové skupiny od 15 do 54 let. Druhé Sportovní noviny přilákaly 1,301 milionu diváků starších patnácti let, 704 tisíc z nich bylo navíc mladších 54 let. Třetím pořadem z produkce Novy, který včera přesáhl milion diváků, byl nekonečný podvečerní seriál Ulice. Ten vykázal 1,253 milionu diváků starších patnácti let.

ÚTERNÍ DATA: Nad milion diváků se včera dostaly jen pořady TV Nova, Prima bodovala pouze Zprávami

Posledním pořadem, kterému se včera povedlo překonat hranici jednoho milionu diváků, bylo Ohnivý kuře na Primě, které oslovilo 1,053 milionu diváků starších patnácti let. Pátá a šestá příčka pak patří České televizi, hlavní zpravodajskou relaci Události si na ČT1 pustilo 781 tisíc diváků a o šest tisíc méně pak předchozí Události za okamžik a počasí. Podíl mladší cílové skupiny na celkové sledovanosti přesáhl v obou případech dvě stě tisíc diváků.

Následující tři místa patří produkci televize Prima, nejúspěšnější z nich byla Show Jana Krause, která včera oslovila 770 tisíc diváků. Osmé Zprávy FTV Prima zaujaly 702 tisíc diváků a deváté Krimi zprávy vykázaly o 31 tisíc diváků méně. Desáté místo obsadila reprízovaná Výměna manželek, kterou do prime time nasadila Nova. Povedli se jí oslovit 670 tisíc diváků starších patnácti let.

MINULÝ TÝDEN: Sledovanost se vrací k normálu, kromě zpravodajství se do TOP 10 dostala jen Ulice a Výměna manželek

Hezkých 132 tisíc diváků si včera vybralo na ČT art dokument o předčasném úmrtí country zpěváka Michala Tučného. Krimikomedii Orlové práva nasadila do prime time Prima Max, což ocenilo 82 tisíc diváků starších patnácti let. Nova Cinema vsadila na romantické Noci v Rodanthe, které si nenechalo ujít 253 tisíc diváků. Naše zprávy na TV Barrandov pak vidělo 322 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+