Více

Ohnivý kuře opět nad milionem a jedničkou večera

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Seriál se včera v žebříčku nejlepších dostal i před Sportovní noviny a stahuje náskok podvečerní Ulice.

Absolutní jedničkou jsou tradičně Televizní noviny s 1,586 mil. diváků. Jedničkou nezpravodajskou je taktéž tradičně Ulice, kterou včera sledovalo 1,122 mil., i když Ohnivý kuře její náskok snížilo na 24 tisíc diváků. Co do podílu na sledovanosti je ale ve všeobecné divácké skupině stále o dost pozadu:  27,31 % vs. 33,4 %. Do TOP 10 za všechny kanály se ještě dostala Kriminálka Anděl, kterou zhlédlo 824 tisíc, a také závěrečný díl minisérie Ztracená brána. Tu vidělo 639 tisíc diváků a podíl v obou skupinách, tedy 15+ i 15–54, dosahoval kolem 16 %. Zbytek žebříčku vyplňuje zpravodajství.

NEDĚLNÍ DATA: Polda se skokově posunul. Stal se jedničkou večera

Podíly na celkové sledovanosti se v pondělím hlavním vysílacím čase (prime time) pohybují pod 25 %. Nova vykázala 24,99 %, přičemž v její primární cílové skupině 15–54 skončila na 23,76 %. Druhá Prima se v 15+ dostala na celkový podíl na publiku 19,58 % a ČT1 na 16,02 %. Nad 4 % se v prime time dostala ještě plnoformátová TV Barrandov, Nova Cinema a také ČT2. Všem stanicím se to podařilo i přes den, TV Barrandov uzavřela na podílu 6,97 %.

Z filmových kanálů se nejvíce vedlo stanici Nova Cinema. Jedničkou v TOP 5 za kanál je primetimový snímek Santa Claus 2, který sledovalo 245 tisíc diváků při podílu 6,39 %. Ten však u mladšího publika 15–54 dosáhl 10,77 %. Dařilo se i hvězdně obsazenému thrilleru Pravidla mlčení, který vidělo 115 tisíc diváků. Seriálový maratón Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X na Kině Barrandov v nejlepším případě zaujal 42 tisíc, maximální podíl na publiku dosáhl 2,9 %. Prima Max do prime timu nasadila britskou komedii Dávám tomu rok a přilákala 51 tisíc diváků. I tak se stala jedničkou v TOP 5 za kanál.

MINULÝ TÝDEN: Čtyři příčky v TOP 10 obhájila Nova, po třech patří Primě a ČT1

stul

Na ČT2 se v pondělí nadmíru dařilo dokumentu Eva Braunová: Manželka Adolfa Hitlera. Vidělo ho plných 348 tisíc diváků při výborném podílu na publiku 8,73 %. Nad sto tisíc se pak dostávají čtyři z pěti pořadů v TOP 5 za kanál. Výborně se opět vedlo i Teorii velkého třesku na Primě Cool a vidělo ji 221 tisíc diváků, přičemž u mladšího publika dosáhla podílu až 12,26 %. Na TV Barrandov je opět jedničkou podvečerní Soudkyně Barbara s 351 tisíci diváky a podílem na publiku 14,33 %. Všechny pořady se pak opět dostávají nad sto tisíc a i pětku v TOP 5, Popelku, sledovalo 167 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+