Více

Ohnivý kuře nad milionem a Specialisty

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Seriál překvapil a stal se večerní jedničkou. V žebříčku nejsledovanějších jsou navíc jen čtyři nezpravodajské pořady.

Jedničkou TOP 10 za všechny kanály je podvečerní Ulice s počtem 1,223 mil. diváků. Jedničkou večera se pak stává seriál Ohnivý kuře, které včera zhlédlo 1,126 mil., a teprve za ním se umisťují Specialisté na Nově. Vidělo je 986 tisíc a před další kriminálkou, Světem pod hlavou (937 tisíc), mají náskok 49 tisíc diváků,. V podílu na publiku je pak rozdíl asi jedno procento ve prospěch Specialistů. Žádný další nezpravodajský pořad se do TOP 10 nedostal. V žebříčku má ČT1 a Nova shodně po čtyřech pořadech, televize Prima dva.

NEDĚLNÍ DATA: Prima to nandala ČT1 i televizi Nova a byla jedničkou večera

Celková průměrná sledovanost v případě vítěze, TV Nova, dosáhla v hlavním vysílacím čase, prime time, 25,17 %, Prima vykázala 20,81 % a ČT1 17,25 %. Nad hranici čtyř procent se ještě dostává ČT2, Nova Cinema (4,04 %) a plnoformátová TV Barrandov s podílem 4,6 %. Ta přes den vykazuje 6,42 %, ČT2 4,69 % a ČT1 je na 14,91 %. V čele tak jsou hlavní Prima s podílem 16,47 % a Nova, která se jako jediná stanice dostala nad dvacet procent (21,42).

Z filmových kanálů na tom v pondělí byla zdaleka nejlépe Nova Cinema. Film Obsluhoval jsem anglického krále sledovalo 190 tisíc diváků při podílu na publiku 4,98 %. Byl to také jediný snímek, který vidělo více než sto tisíc diváků, protože opakování komedie Líbáš jako ďábel zhlédlo od 17:47 82 tisíc. Na Primě Max byla jedničkou v TOP 5 za kanál komedie Rodinka na tripu a sledovalo ji 45 tisíc. Lépe se dařilo seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI, který v nejlepším případě zhlédlo 80 tisíc diváků starších patnácti let.

MINULÝ TÝDEN: Pondělí jako přes kopírák. Do TOP 10 se těsně dostala i startující Čtvrtá hvězda

stul

Jedničkou na plnoformátové TV Barrandov byla obvyklá Soudkyně Barbara, kterou včera v podvečer vidělo 305 tisíc. Nad sto tisíci jsou i oba díly seriálu Kriminálka Miami na Nově Action a také Sběratelé kostí na Primě love. Nejinak je tomu u Teorie velkého třesku, kde se sledovanost na Primě Cool pohybovala od 109 do 156 tisíc a nad „stovkou“ jsou tradičně i Simpsonovi. Po skončení lyžařských podniků táhnoucích statisíce diváků je jedničkou v TOP 5 na ČT sport utkání FC Slovan Liberec – FC Fastav Zlín, které včera vidělo 88 tisíc diváků. Výtečně se dařilo stanici ČT :D, na níž se všech pět pořadů v TOP 5 dostává nad sto tisíc. Ještě lépe na tom v pondělí byla ČT2. Nejsledovanější je „ponorkový“ dokument Velký, větší, největší, který vidělo plných 253 tisíc diváků při podílu na publiku 6,55 %. Nad sto tisíc se ale dostávají ještě další tři pořady a Jméno růže zhlédlo 215 tisíc diváků, přičemž podíl u obou diváckých skupin lehce přesáhl jedenáct procent.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+