Více

Ohnivý kuře nabralo skoro padesát tisíc diváků, Milionář lehce ztrácí

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Víc než deset tisíc diváků ztratila i diskusní Show Jana Krause. ČT 1 bodovala pouze s Událostmi.

TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejšího večera si mezi sebou rozdělily Nova s Primou, Česká televize se v žebříčku umístila jen s večerními Událostmi. První příčku obsadila stálice v podobě Televizních novin, na druhou se probojoval nekonečný seriál Ulice, který včera vykázal shodný počet diváků jako třetí Sportovní noviny, tedy 1,15 milionu diváků starších patnácti let. Čtvrté Ohnivý kuře sledovalo na Primě opět více než milion diváků, konkrétně 1,093 milionu diváků. To je o 47 tisíc diváků více než minulou středu.

ÚTERNÍ DATA: Úterý má zabookované Nova. Televize Nova

Na pátém místě skončila soutěž Chcete být milionářem na Nově, která si udržuje stabilní sledovanost. Tentokrát sledovalo Marka Vašuta 883 tisíc zástupců obecné divácké skupiny, což je jen o pouhé tři tisíce méně než minulý týden. Večerní Show Jana Krause si naladilo 756 tisíc diváků starších patnácti let, v mezitýdenním srovnání ale přišla o jedenáct tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+