Více

Ohnivý kuře na svém, absolutní jedničkou Rapl

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Seriálová novinka střídající Pitavala s 1,298 mil. diváků o prsa předstihla Televizní noviny s 1,296 mil.

Dvojkou mezi nezpravodajskými pořady byla v TOP 10 za všechny kanály Ulice, kterou zhlédlo 876 tisíc diváků starších patnácti let. Ohnivý kuře je oproti minulému týdnu v podstatě na svém a vidělo ho solidních 830 tisíc diváků při podílu na publiku 21,33 %, který ovšem ani zdaleka nemohl konkurovat jak Ulici, tak premiéře Rapla (oba díly nad 33 %). Zatímco speciální úvodní díl kuchařské soutěže MasterChef vidělo 534 tisíc diváků skupiny 15+ a v TOP 10 skončil osmý, nyní sice byl na stejném místě, ale už s 583 tisíci diváků.

NEDĚLNÍ DATA: Jedničkou je Doktor Martin 2. A zvítězil i nad TN

Jedničkou v celkové sledovanosti v hlavním vysílacím čase (prime time) je ČT 1 s podílem v obecné divácké skupině 21,11 %. Přes den se jedničkou stala Nova s 18,78 %, přičemž ČT 1 vykázala 16,44 %. Špatně se tentokráte nevedlo ani televizi Prima, která v prime time končí na 18,67 % a přes den na 15,1 %. Dařilo se ale i TV Barrandov a její podíl ve dne dostoupal na 5,84 %.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+