Více

Ohnivý kuře: jednou nad milionem, podruhé pod ním

AKTUALIZOVÁNO: UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Přes milion diváků se ve středu dostaly pouze zpravodajské pořady Novy.

Jedničkou z nezpravodajských pořadů v žebříčku TOP 10 za všechny stanice bylo Ohnivý kuře, které skončilo na 974 tisících divácích a podílu na obecném publiku (15+) 25,11 %. Ulici, která skončila druhá, vidělo 947 tisíc a podíl činil 34,54 %, i když byl, jako obvykle, u mladšího publika 15–54 vyšší o asi čtyři procenta. Překvapením je umístění seriálu Námořní vyšetřovací služba, který se do TOP 10 dostal s počtem 546 tisíc diváků, přičemž jeho podíl na publiku byl 20,43 %.

ÚTERNÍ DATA: Stejně jako minulý týden i nyní Ordinace jedničkou před TN

První místo v celkové sledovanosti patří Nově, a to v obou sledovaných časech (přes den a v prime time) a obou diváckých skupinách. Sledovanost navíc byla v jejím případě dosti vyrovnaná a v hlavním vysílacím čase se pohybovala těsně pod 28 %. Prima jako večerní dvojka končí na 20,25 v 15+, resp. na 18,76 % v 15–54. V této skupině ČT 1 dosáhla podílu poměrně hluboko pod deset procent (6,82), v obecné divácké skupině pak skončila na 11,78 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+