Více

Ohnivý kuře jako jediné nad milionem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Z nezpravodajských pořadů se nad milionem diváků ocitl pouze seriál televize Prima. Ulice skončila těsně pod ním.

Nekonečný seriál Ulice si sice připsal „jen“ 991 tisíc diváků, ale měl v 15+ velmi vysoký podíl na sledovanosti 37,52 % a u mladší divácké skupiny, 15–54, dokonce 40,58 %. Ohnivý kuře si připsalo 1,089 mil. a podíl na publiku 28,06 % a jako třetí skončila show Chcete být milionářem?, kterou sledovalo 873 tisíc (22,67 %).

ÚTERNÍ DATA: Žebříček nejúspěšnějších pořadů se vrací k normálu. Jedničkou je Ordinace

Pokud jde o celkovou sledovanost, žádný kanál si nepřipsal více jak 30 %. Televize Nova jako jednička v hlavním vysílacích čase (prime time) i přes den měla v obecné divácké skupině 15+ podíl 27,32 %, Prima se díky „kuřeti“ a Show Jana Krause dostala na pozici dvojky a vykázala 22,97 %. ČT 1 skončila s 10,95 % jako třetí a stejné pořadí se zachovalo i přes den, přičemž ČT 1 měla i obdobný podíl na publiku.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+