Více

Ohnivý kuře hlásí úspěch. Je v čele

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Oproti minulému týdnu se pořadí obrátilo. Vraždy v kruhu jsou dvojkou a Ulice trojkou.

Další díl seriálu Ohnivý kuře se vyšvihl na pozici jedničky v TOP 10 za všechny kanály a oproti minulému týdnu nabral o plných 144 tisíc diváků více, takže ho vidělo 892 tisíc. Druhé Vraždy v kruhu ve skupině 15+ zhlédlo 864 tisíc a třetí Ulici 824 tisíc diváků při ovšem nejvyšším podílu na publiku ze všech uvedených pořadů – 34,49 %. Do TOP 10 se z nezpravodajských pořadů ještě dostal MasterChef Česko (656 tisíc), ale při podílu 17,46 % a Show Jana Krause. Tu vidělo 566 tisíc diváků při vyrovnaném podílu na publiku v obou sledovaných skupinách (kolem 21,5 %).

ÚTERNÍ DATA: Jen o dvacet tisíc diváků uniklo Lídě Baarové na ČT 2 umístění v TOP 10

Ani úspěch v TOP 10 nestačil Primě na to, aby se v celkové sledovanosti stala jedničkou. Zajistil jí ale pohodlné druhé místo v hlavním vysílacím čase (prime time) s podílem 19,39 %, zatímco stanice ČT 1 vykázala 16,72 % a první Nova 24,07 %. Pořadí zůstalo zachováno i přes den, i když náskok Primy nebyl tak velký a předstihla ČT 1 jen o pár desetinek – 14,8 vs. 14,18 %. První Nova získala 21,99 % a stala se jedničkou i ve skupině mladšího publika 15–54. Přes den se také solidně vedlo TV Barrandov (5,56 %), v prime time se však stanice nedostala nad čtyři procenta.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+