Více

Ohnivému kuřeti přibylo osmdesát tisíc diváků a porazilo filmy na ČT 1 i na Nově

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Panoptikum Města pražského porazilo Doktora od jezera hrochů, šlo ale o hodně těsné vítězství.

Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem včerejšího dne se stalo Ohnivý kuře, které se také jako jediné (krom Televizních a Sportovních novin na Nově) přehouplo přes milion diváků. Televizní noviny vidělo 1,376 milionu diváků starších patnácti let, Sportovní noviny sledovalo 1,045 milionu diváků a Ohnivý kuře přeskočilo milion o přesně 21 tisíc diváků. K hranici jednoho milionu zástupců obecné divácké skupiny se přiblížil ještě podvečerní nekonečný seriál Ulice, který naladilo 963 tisíc diváků.

NEDĚLNÍ DATA: Lidice neuspěly, na Kriminálku Anděl koukalo takřka dvakrát tolik diváků

Na pátém a šestém místě skončila dvojice filmů, které do prime time nasadila Nova a ČT 1 (i když v tomto případě jde samozřejmě o televizní seriál, věřím, že srovnání s Doktorem od jezera hrochů policejní rada v podání Jiřího Adamíry bezesporu snese). První díl seriálu sledovalo na ČT 1 746 tisíc diváků, Doktor od jezera hrochů oslovil na Nově 737 tisíc diváků starších patnácti let - a to trval o hodinu a půl déle.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+