Více

Odstartuje slovenská televize Empatia? Zatím tomu nic nenasvědčuje

Na 3. října, tedy právě dnes, si svůj start naplánovala chystaná slovenská televize Empatia, jejímž vlastníkem licence je společnost Minas Tirith. V tuto chvíli ale bohužel nic nenasvědčuje tomu, že by program skutečně zahájil vysílání. Ani v den plánovaného startu se v promo vysílání kanálu nic nezměnilo. Stanice upozorňuje ve zkušební smyčce na satelitu Thor pouze na to, že odstartuje už onedlho.

K TÉMATU: Dva dny před startem slovenské stanice Empatia stále není jasný čas startu

MIF17

Od 1. října, kdy jsme vás o chystaném startu na DigiZone.cz informovali, se doposud na webových stránkách www.tvempatia.sk nic nezměnilo. Hovoří se tu sice o startu kanálu 3. októbera (října) 2011, nicméně portál televize zeje prázdnotou. Řada položek je nevyplněná, a to včetně té nejdůležitější – programového schématu. Na stránce je také několik chyb. Hovoří se tu například o satelitní službě UPS Direct. Pokud by dnes chystaná slovenská televize neodstartovala, nebylo by to až tak velké překvapení. Změnit termín zahájení vysílání se jí podařilo již čtyřikrát.

Při příležitosti zahájení vysílání kanálu, byla na komunitním portálu Facebook založena událost, která slibovala start mezi půlnocí až třetí hodinou ranní. Termín ale pochopitelně splněn nebyl.

4 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 3. 10. 2011 19:51

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+