Více

Odstartovala televize Harmonie pro starší diváky. Sledovat ji lze i on-line

Novou digitální televizi Harmonie, která si naplánovala termín startu právě na dnešní den, mohou sledovat nejen všichni zákazníci kabelové sítě společnosti Planet A a jejich partnerů, ale také zájemci prostřednictvím internetových stránek na adrese www.harmoniet­v.cz, které zároveň k dnešnímu dni změnily svou podobu a působí mnohem modernějším dojmem, než tomu bylo před jejím startem.

K TÉMATU: Ve čtvrtek odstartuje tuzemská televize Harmonie TV určená seniorům

Podle původních plánů se měl projekt představit novinářům dnes na tiskové konferenci, které však nakonec byla díky stávce dopravních odborů zrušena a přeložena na úterý. Za svou konkurenční výhodu považuje Harmonie TV programovou koncepci, kterou tvoří souvislý proud hudby, zábavných, informativních i dokumentárních pořadů. Tento formát se v zahraničí někdy označuje termínem switch on and watch,“ uvedla pro DigiZone.cz koordinátorka projektu Irena Tyslová.

MIF17

Z ARCHIVU: Kabelová televize Harmonie TV získala licenci

Víme, že díky této koncepci míříme do věkové kategorie, které se v Česku téměř nikdo nevěnuje, a proto nás těší, že jsme první televizí, která přihlíží k demografické struktuře obyvatel České republiky, konstatoval při příležitosti startu stanice její ředitel Jiří Heger. Mezi tváře televize patří například zpěvačka a moderátorka Petra Černocká, moderátor Martin Kroh a také bavič a herec Václav Upír Krejčí, který do Harmonie přešel s dnes již neexistující Public TV. Na obrazovce se objeví také Marie Tomsová, která tu bude provázet pořadem Karusel.

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 18. 6. 2011 13:36

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+