Více

Od soboty nabídne Prima Comedy Central maraton poslední řady South Parku

Stanice Prima Comedy Central oslavila nedávno rok na českém trhu a pro diváky, které už nebaví Popelka nebo Mrazík, má připravený vánoční dárek ve formě maratonu nejnovější dvacáté série seriálu South Park.

Seriál Městečko South Park představil letos na podzim ve Spojených státech jubilejní dvacátou sérii. Čeští fanoušci ale nemuseli zoufat, protože všechny premiérové díly byly během jednoho týdne nadabovány a vypuštěny na Primě Comedy Central.

PSALI JSME: Jak se natáčí dabing seriálu South Park? Podívejte se do zákulisí studia S Pro Alfa

MIF17

Poslední epizoda série s názvem Konec příběhů na pokračování, jak je známe už stanice odvysílala a fanoušci mohou svůj stesk zahnat zopakováním předchozích epizod ve formě maratonu. V sobotu ve 22 hodin čeká diváky prvních pět dílů dvacáté série, která bude pokračovat v neděli ve stejný čas dalšími díly. Celý program maratonu je k dispozici na webu stanice.

Tvůrci Matt Stone a Trey Parker si v poslední sérii vzali na paškál americké prezidentské volby, anonymitu na internetu a genderovou korektnost. Na e-nástěnce Základní školy v South Parku se objevily nechutné vzkazy od internetového trolla jménem LovecCour42. Pan Garrison byl zvolen prezidentem, i když vlastně nechtěl a změnil image ve stylu blonďaté patky. No a kluci v čele s Buttersem se přestali stydět za to, že jsou kluci v protestní akci s názvem Péra Ven! Cartman si v nejnovější sérii dokonce našel holku a zaláskoval se až tak moc, že se z něj stal vizionář.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+