Více

Obrazovky ovládla soutěž StarDance, Pevnost Boyard ustoupila do zázemí

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prima ustoupila České televizi, s českým filmem Hodinový manžel se ale do TOP 10 nedostala.

Po odvysílání prvních šesti dílů se Prima rozhodla si svůj podzimní triumf schovat a na další čtyři natočené díly soutěže Pevnost Boyard si tak diváci budou muset počkat. Jedním z důvodů programové změny bylo i nasazení soutěže StarDance, kterou začala vysílat Česká televize minulý týden, kdy ji vidělo 1,305 milionu diváků a zmíněný poslední odvysílaný díl Pevnosti Boyard sledovalo na Primě 704 tisíc diváků starších patnácti let – první díl přitom na začátku září upoutal 1,343 milionu diváků.

PÁTEČNÍ DATA: Já, Mattoni si polepšilo o osmdesát tisíc diváků, na Všechnopárty to ale opět nestačilo

Nejsledovanějším pořadem včerejšího večera se tak opět stala sedmá řada soutěže StarDance, u které včera plesalo 1,377 milionu diváků, což je o 72 tisíc diváků více než u prvního dílu minulý týden. Druhé Televizní noviny pak na Nově vidělo 1,183 milionu diváků, čímž také výčet pořadů, kterým se včera podařilo překročit hranici jednoho milionu zástupců obecné divácké skupiny, končí.

Sportovní noviny si včera pustilo 777 tisíc diváků a Události na ČT 1 jen o deset tisíc diváků méně. Zprávy FTV Prima zaujaly necelých šest set tisíc diváků, Krimi zprávy 538 tisíc a poslední Divácké zprávy 536 tisíc diváků. Komedii Hodinový manžel, kterou Prima nasadila místo Pevnosti Boyard, chybělo do umístění v TOP 10 sto třicet tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: StarDance VIII začala na 1,3 milionu, Pevnost Boyard klesla o 219 tisíc

stul

Kriminálka Jackie Brownová, kterou režisér Quentin Tarantino navázal na oblíbené Pulp Fiction, včera k obrazovkám ČT 2 přivedla 178 tisíc diváků starších patnácti let. Na ČT sport fandilo u fotbalového zápasu mezi Slováckem a Plzní 123 tisíc diváků. Své diváky si našla i Prima Cool, která do prime time nasadila akční pohádku Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, a povedlo se jí tak oslovit 152 tisíc diváků.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+