Více

Noxon A560+: překvapivá kvalitka s výtečným ovládáním

Černá, čtyři sta třicet milimetrů široká komponenta je určena do klasické věže. K napojení na zesilovač má ty nejlepší předpoklady, velkou výhodou je i kompletní ovládání na čelním panelu.

Nevím jak ostatní výrobky značky Noxon, protože tento je první, který mám v ruce. Každopádně ovládání kombinovaného rozhlasového přijímače (7999 Kč, FM/DAB/internetová rádia) je jak s pomocí rozumně velkého dálkového ovladače, tak prostřednictvím panelu vynikající a také vysoce funkční a intuitivní. A platí to i o výtečně zpracované aplikaci Noxon Remote, která dokonce zvládne zařízení i zapnout.

Výrobce u A560+ vsadil na minimalistický vzhled, takže přes čelní panel například nevyvoláte uložené stanice. Střízlivá elegance ale analogovo-digitálnímu přijímači rozhodně sluší. Sluší mu natolik, že je velká škoda, že čelní panel není kovový a nenabízí se i ve stříbrné. Tu mám mnohem raději, ale uznávám, že ty doby pro většinu zájemců nejspíše už zmizely. Nehledě na to, že by se s kovem na přední straně zřejmě neúměrně navýšila i cena a ta je u čehokoli s DAB už tak dosti vysoká.

Pokračování článku čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz. Najdete v něm podrobný popis funkcí, celou řadu galerií z menu přístroje, popis chování DAB přijímače v oblasti s hraničním příjmem a také zhodnocení kvality zvuku, a to jak u slabých DAB stanic a internetových kanálů, tak u těch druhých s nebývale vysokým datovým tokem, jako je například Radio Caroline 259 Gold (MP3 – 320 kb/s, vzorkovací frekvence – 44,1 kHz).

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+