Více

Nový formát Na nože! se Zdeňkem Pohlreichem nabídne Prima od září

Třetí řadou ukončí televize Prima vysílání jednoho ze svých nejpopulárnějších pořadů Ano, šéfe!, ve kterém šéfkuchař Zdeněk Pohlreich navštěvuje české restaurace a radí tamnímu personálu, jak správně vařit. Své hvězdy se ale česká komerční dvojka pochopitelně nezbaví. Chystá vysílání nového formátu s názvem Na nože!, který nabídne od září.

Pořad bude spolu s telentovou show Česko Slovensko má talent jednou z novinek podzimního programového schématu. Nepůjde prý ale o jedinou. Nový pořad by měla zastupovat i dramatická tvorba. Serveru DigiZone.cz to naznačil programový ředitel stanice Gordon Lovitt. Podrobnosti neprozradím. To už bychom pak neměli nic na tiskovou konferenci k podzimnímu schématu, zažertoval Lovitt.

Kuchařská show Na nože! bude podle programového šéfa Primy vlastním formátem a za úkol v ní bude najít jak jinak než nejlepšího šéfkuchaře. Česká komerční televizní dvojka byla ke změně formátu v podstatě dotlačena, protože Radě pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) se nelíbilo peprné vyjádřování Pohlreicha, který nechodil pro nevhodná slova příliš daleko. Zdali mu ke změně napomůže právě pořad Na nože!, se tedy přesvědčíme v září.

9 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 7. 9. 2010 12:38

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+