Více

Novinky pro Chromecast od Googlu: revoluční N24 nexT a španělská La Liga

Mini počítač pro televizory podporuje nově i obsah dětské stanice Disney Channel a jejích tematických klonů, v České republice je ale bohužel nedostupný.

Dvě nové aplikace, které by neměly uniknout pozornosti českých uživatelů, jsou nově podporovány mini počítačem Chromecast od společnosti Google, který se připojuje do televizoru prostřednictvím HDMI portu a přinese ji tak nové multimediální funkce. První z nich je N24 nexT. Jde o aplikaci německého zpravodajského kanálu N24. Prostřednictvím ní můžete sledovat nejen živé vysílání této tematické televize, ale také přistupovat do jejího archivu. Za povšimnutí stojí zajímavý pohyb v prostředí pomocí tahu prstem a možnost pohybu v čase prostřednictvím lišty, a to jak vzad, tak i kupředu.

CIF17

K TÉMATU: Chomecast od Googlu nabízí uživatelům další televizní obsah dostupný i u nás

Zajímavou novinkou je i druhá aplikace, která tentokrát potěší fanoušky nejvyšší španělské fotbalové ligy, v níž figurují i nejprestižnější týmy, jakými jsou FC Barcelona a Real Madrid. Aplikace La Liga TV umožňuje přístup k nejlepším momentům této soutěže a taktéž je díky ní možné sledovat i vybrané zápasy živě. Druhá možnost je ale přístupná pravděpodobně pouze ve Španělsku, protože se ji nepodařilo vyzkoušet. Chromecast nově podporuje i německá veřejnoprávní televize ZDF se svou aplikací ZDFmediathek. Disney Channel a jeho tematické klony, které se taktéž nově objevily na této platformě, bohužel v České republice nerozeběhnete.

7 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 24. 9. 2014 20:11

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+