Více

Nova zpátky v sedle, včera zabodovala s pěti nejsledovaněj­šími pořady

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Pět pořadů z dílny TV Nova, zprávy České televize a Primy plus Prostřeno. Tak v kostce vypadá včerejší TOP 10.

Čtvrteční večery má už tradičně pod svojí taktovkou hlavní kanál skupiny Nova. Absolutně nejsledovanějším pořadem včerejška se stala Ordinace v růžové zahradě, kterou v prime time na Nově sledovalo 1,601 milionu diváků starších patnácti let. Více než milion diváků pak vykázaly ještě Televizní a Sportovní noviny, které vidělo 1,411 milionu, resp. 1,286 milionu zástupců obecné divácké skupiny.

STŘEDEČNÍ DATA: Ohnivý kuře jako jediné nad milionem

Necelý milion diváků nad patnáct let věku vidělo podvečerní nekonečný seriál Ulice a 939 tisíc diváků si nenechalo ujít noční bulvární pořad Prásk. Následuje slušný odskok a v těsném závěsu po sobě následují šesté Zprávy FTV Prima, které vidělo 486 tisíc diváků, Události na ČT 1 se 484 tisíci diváky a Krimi zprávy, které sledovalo 481 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+