Více

Nova vydá cyklus povídek Soukromé pasti na DVD

Pro mimořádný ohlas diváků se rozhodla televize Nova vydat cyklus Soukromé pasti na DVD. Povídky, které byly hlavním tahákem pro podzimní schéma loňského roku, na disku pokřtí česká komerční jednička ve středu 25. března v kině Atlas za účasti hereček Terezy Brodské, Sandry Novákové a Bereniky Kohoutové.

PRESSKIT: Soukromé pasti (PDF, 2.8 MB)

Vydání Soukromých pastí na DVD není žádným překvapením. Během vysílání se Nova ráda chlubila výsledky jejich sledovanosti, která dosahovala stále okolo půldruhého milionu diváků. Těchto dvanáct filmů sama komerční jednička identifikovala slovy: Průšvihy, které se stávají. Otázky, které stejně budete muset vyřešit. Postavy, které vám budou blízké.

GALERIE: Cyklus příběhů Soukromé pasti

Soukromé pasti se naopak nelíbily Radě pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV). Konkrétně šlo o díl Jiná láska o příběhu dvou žen, kde jí přišlo, že byla použita příliš vulgární slova. Cyklus si získal popularitu především díky tomu, že přinesl na obrazovku některá kontroverzní společenská témata, za což ho ocenili i mnozí filmoví kritici, které překvapilo, že se Nova do něčeho takového pustila.

12 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 23. 3. 2009 13:09

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+