Více

Nova vrací úder. Ordinace absolutní jedničkou v TOP 10 za všechny kanály

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Televize Nova si zabrala prvních pět míst v žebříčku, tři má ČT 2 a dvě zbyla na Primu.

Absolutně nejúspěšnějším úterním pořadem se stala Ordinace v růžové zahradě 2, kterou v 15+ vidělo 1,311 mil. diváků při velmi vysokém podílu na publiku 36,11 %. Ten měly vyšší (43,08 %) pouze druhé Televizní noviny. Z nezpravodajských pořadů je ovšem druhá nesmrtelná Ulice s 851 tisíci diváky následovaná Chalupáři na televizi Prima. Ty vidělo 589 tisíc při solidním podílu 16,33 %, který ovšem u mladšího publika 15–54 vystoupal na 20,43 %.

PONDĚLNÍ DATA: Ohnivý kuře na svém, absolutní jedničkou Rapl

Jasnou jedničkou v celkové sledovanosti byla včera televize Nova, která vysloveně deklasovala soupeře jak v hlavním vysílacím čase (prime time), tak přes den. Například v prime time vykázala 33,2 %, zatímco druhá Prima měla 13,02 % a třetí ČT 1 12,28 %. Solidně se přes den dařilo TV Barrandov (5,4 %), ale v prime time nepřekročila tři procenta.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+