Více

Nova vrací úder. Je to čtyři na čtyři

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – ČT 1 a Nova si úterní žebříček rozdělují v poměru 4:4. Na Primu zbyla pouze dvě místa.

Deštivé počasí svědčí hlavním kanálům. Televizní noviny se včera dostaly nad milion (1,25 mil.), i když podíl nepřekročil 40 % (39,85 %). Výborně si vedla ale i Kriminálka Anděl, která skončila na 930 tisících divácích. Z nezpravodajských pořadů se do TOP 10 za všechny kanály dostal ještě seriálový díl Sanitky na ČT 1 (711 tisíc) a pak už jen kriminálka Případ mrtvých spolužáků. Tu zhlédlo 539 tisíc diváků při podílu na publiku 24,16 %.

ÚTERNÍ DATA: Televizní noviny těsně nad milionem, ČT 1 válcuje TOP 10

Vzhledem k TOP 10 nepřekvapí, že celková sledovanost jde za televizí Nova. A jde v obou diváckých skupinách a obou časech. Navíc vždy překročila 20 % a například v hlavním vysílacím čase (prime time) dosáhla jak u 15+, tak u mladšího publika 15–54 shodně 27,75 %, resp. mírně méně (27,16 %). ČT 1 byla v prime time a obecné divácké skupině na 17,84 % a Prima 10,38 %. Prima pak podobného výsledku dosáhla i přes den.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+