Více

Nova v žebříčku nejlepších šestkrát, ČT1 a Prima po dvou

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ve srovnání s minulým týdnem Nova zvládla do TOP 10 přidat ještě jeden pořad.

TOP 10 za všechny kanály začíná být přeplněno pořady televize Nova. Včera si zabrala prvních pět míst a přidala ještě desáté. Vedle absolutní jedničky, Televizních novin, které vidělo 1,631 mil. diváků, je nezpravodajskou jedničkou Ordinace v růžové zahradě 2. Sledovalo ji 1,495 mil. diváků a podíl na publiku se blíží čtyřiceti procentům (37,11). Nad milion se dostala i podvečerní Ulice (1,084 mil.) a publicistický Prásk! skončil na 919 tisících při podílu na obecném publiku 15+ plných 27,85 %. Posledním nezpravodajským pořadem v TOP 10 je pak Prostřeno!, které vidělo 588 tisíc.

STŘEDEČNÍ DATA: Výměna manželek oslabila, Ohnivý kuře se těsně drží nad milionem

Podíl na celkové sledovanosti v hlavním vysílacím čase (prime time) dosáhl u televize Nova 34,07 % a v mladších divácké skupině 15–54 lehce překročil třicet procent (30,35). ČT1 je nad deseti procenty (12,34 %), Prima ovšem s podílem 8,89 % zůstala pod touto hranicí. Nad čtyři procenta se pak ještě dostávají ČT2 a ČT sport. Přes den byla situace výrazně lepší. TV Barrandov si sáhla na prakticky šest procent, Nova Cinema je na podílu 4,56 % a dařilo se i ČT2 – 4,18 %. Jedničkou byla opět hlavní Nova se čtvrtinovým podílem na celkové sledovanosti, ČT1 získala 12,09 % a Prima 11,6 % publika.

Nova Cinema v hlavním vysílacím čase uspěla s dvojdílem seriálu Námořní vyšetřovací služba a vidělo ho až 198 tisíc diváků při podílu na publiku 4,91 %, který u toho mladšího vykázal 5,5 %. Na Primě Max si film Můj vysvlečenej deník získal 76 tisíc diváků a stal se jedničkou v TOP 5 za kanál. Obvyklé Věřte nevěřte si na Kině Barrandov drží svých asi čtyřicet tisíc, jedničkou v TOP 5 za kanál je opět Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X se 44 tisíci diváky.

MINULÝ TÝDEN: Čtvrtek patřil zpravodajství a Nově

Jeden díl seriálu Teorie velkého třesku na Primě Cool včera překročila dvě stě tisíc a podíl u mladšího publika 15–54 dosáhl 11,8 %. Nad sto tisíc se ale dostal i pátý Autosalon. ČT sport nalákala na utkání Inter Milán – AC Sparta Praha 188 tisíc diváků při podílu 6,9 % a ve skupině 15–54 byl podobný. Nejvíce se však dařilo stanici ČT2, na níž jedničku v TOP 5, S kuchařem kolem světa, sledovalo 279 tisíc diváků při podílu 6,92 %. K hranici 200 tisíc se zde přiblížil i seriál Habsburkové, který se v TOP 5 umístil na čtvrtém místě.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+