Více

Nova v úterý nejsledovanější, zprávy Primy byly opět nad milionem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – TV Barrandov po 20. hodině překvapila sledovaností talk show Aleše Cibulky. Pustilo si ji přes 300 tisíc diváků s podílem 8,2 %.

Jednička večer úspěšnější u mladšího publika

Pozici nejsledovanější televize si držela v úterý televize Nova, která zvítězila nad konkurencí ve všech diváckých skupinách i částech dnes. Překvapivá byla ale spíše opět vysoká sledovanost Zpráv FTV Prima, které se blížily 1,1 milionu diváků a porazili tak hlavní zpravodajskou relaci Jedničky i v součtu kanálů ČT 1 a ČT 24. Události si dohromady nenechalo ujít 993 tisíc diváků. Kanadský krimifilm Hra o dítě se na Primě mezi pět nejsledovanějších pořadů nedostal. Oslovil 565 tisíc diváků. Prima oslovila v úterý 16 % staršího publika a na hodnotu 16,76 % se dostala v prime time, tedy hlavním vysílacím čase.

PONDĚLNÍ DATA: Vraždy v kruhu na ČT 1 rekordní. Měly podobná čísla, jaká dělá na Nově Ordinace

Nejsledovanějšími pořady byly včera Televizní a Sportovní noviny. První zmiňovaný překročil na Nově půl druhý milion diváků. Stanice za celý den oslovila 20,61 % staršího a 23,26 % mladšího publika. Nejlépe si Nova vedla v prime time u diváků ve věku od 15 do 54 let – share 24,67 %. Americký romantický film Smím prosit? s Richardem Gerem a Jennifer Lopez po 20. hodině preferovalo 734 tisíc diváků (share 19,44 %; 21,27 % v 15-54). K sedmi stům tisícům diváků se přiblížil s podílem 16,84 % u staršího a 22,06 % u mladšího publika retro seriál Vyprávěj na Jedničce. Stanici se dařilo zejména večer, kdy se u mladšího publika blížila k 20% podílu.

placené sekci DigiZone.cz tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+