Více

Nova úterním hegemonem, její podíl v prime time přesahoval 35 procent

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Úterní večer proběhl v režii TV Nova, Donutilovo 3 plus 1 na ČT 1 ztratilo více než sto tisíc diváků.

Od půl sedmé večer do půl jedenácté v noci patřily televizní obrazovky pořadům TV Nova, nejsledovanější Televizní noviny vidělo 1,59 milionu diváků, přes jeden a půl milionu diváků starších patnácti let zaujala i Ordinace v růžové zahradě. Sportovní noviny skončily kousek pod milionem a půl, sledovalo je 1,455 milionu diváků obecné věkové skupiny. Přes milion se pak přehoupl nekonečný seriál Ulice, který vidělo 1,077 milionu diváků. Peloton uzavírá magazín Víkend, který si nenechalo ujít 931 tisíc diváků.

PONDĚLNÍ DATA: Ohnivý kuře stále nad milionem diváků, ČT 1 vychází sázka na Případy 1. oddělení

Nejsledovanějším včerejším pořadem, který nepocházel z dílny TV Nova, byly Krimi zprávy na Primě, které si naladilo 598 tisíc diváků. Následující 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem vidělo srovnatelných 591 tisíc diváků starších patnácti let, což je ale o více než sto deset tisíc diváků méně než minulý týden. Žebříček deseti nejsledovanějších pořadů včerejška pak uzavírají Zprávy FTV Prima, Události České televize a Divácké zprávy na Primě.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+