Více

Nova těsně pod třetinovým podílem na publiku, jedničkou opět Ordinace

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nad hranici milionu diváků se vedle Televizních a Sportovních novin dostala už jen Ulice.

Nejsledovanějším úterním pořadem byla opět Ordinace v růžové zahradě 2, kterou si nenechalo ujít 1,177 mil diváků při podílu lehce nad 30 %. Podvečerní Ulice je na druhém místě s 1,126 mil. diváky, třetí Ohnivý kuře už vidělo 777 tisíc a podíl v obou sledovaných skupinách se pohybuje kolem 20 %. Posledním nezpravodajským pořadem, který se do TOP 10 za všechny kanály dostal, je Víkend a zhlédlo ho 714 tisíc. Panoptikum Města pražského, které mělo minulý týden 507 tisíc diváků, spadlo na 496 tisíc a do žebříčku se nepropracovalo. Nova má v TOP 10 pět pořadů, Prima tři a ČT1 dva.

PONDĚLNÍ DATA: Labyrint se vrátil do žebříčku nejsledovanějších pořadů. Se 438 tisíci diváků…

Pozici číslo jedna v celkové sledovanosti si v úterý vždy zabírá Nova a včera tomu nebylo jinak. Její průměrný podíl v hlavním vysílacím čase, prime time, dosáhl 31,07 % a konkurence v podobě Primy je na 16,02 % a ČT1 na 11,84 %. Nad čtyři procenta se dostala ještě Nova Cinema a také plnoformátová TV Barrandov s podílem 5,32 %, který se přes den zvýšil na 6,45 %. Zvýšil se i stanici Nova Cinema (5,02 %) a dobře jsou na tom i ČT2 a ČT24. Nova přes den vykazuje průměrný podíl 25,53 %, Prima 13,91 % a ČT1 11,48 %.

Filmové kanály na tom v úterý bývají podprůměrné, ale na Nově Cinema se klasický katastrofický snímek Skleněné peklo dostal na 164 tisíc diváků. Na Primě Max je v čele TOP 5 za kanál drama Harry Price: Krotitel duchů a vidělo ho 42 tisíc diváků. Nijak zvlášť se nevedlo ani stanici Kino Barrandov, kde se do čela místního žebříčku dostal jeden z dílů seriálu Zákon a pořádek. Od 22:04 ho sledovalo 63 tisíc fanoušků.

MINULÝ TÝDEN: Úterý patří pořadům televize Nova, páté Ohnivé kuře poráží sedmé Panoptikum města pražského

CIF17

Na TV Barrandov je v čele TOP 5 podvečerní Soudkyně Barbara, kterou vidělo 253 tisíc diváků při podílu na publiku 12,07 %. Klasický snímek Tančírna na ČT art nalákal 29 tisíc diváků a French Open 2017 na ČT sport od 54 tisíc do 80 tisíc fanoušků. Na stanici ČT2 jsou nad hranicí sta tisíce diváků pouze dva pořady: Velká vlastenecká válka II., kterou zhlédlo 263 tisíc, a historický dokument Přízraky. Ten v úterý vidělo 107 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+