Více

Nova skoro na třetině, ČT1 propadla

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Opakování Labyrintu zjevně hlavnímu veřejnoprávnímu kanálu příliš nepomáhá. To Policie Modrava…

V žebříčku nejsledovanějších pořadů si Nova zabrala prvních pět míst, Prima má čtyři a ČT1 jedno… Události. Z nezpravodajských pořadů je v čele TOP 10 za všechny kanály Policie Modrava, která se dostala něco nad milion diváků, což se podvečerní Ulici nepovedlo. Třetím pořadem s výbornými výsledky je Kriminálka Anděl, kterou vidělo 823 tisíc fanoušků, a o sto tisíc méně se dívalo na Modrý kód. Posledním snímkem, který se do TOP 10 dostal, je reality Jak se staví sen – extra a na Primě ho v pondělí zhlédlo 469 tisíc diváků.

NEDĚLNÍ DATA: Sledovanost lehce stoupla, jedničkou jsou Účastníci zájezdu

Jednoznačným vítězem celkové sledovanosti je televize Nova s průměrným podílem 32,53 %, zatímco Prima vykazuje 16,67 % a ČT1 12,23 %. Nad hranici čtyř procent se v hlavním vysílacím čase, prime time, dostala už jen Nova Cinema a plnoformátová TV Barrandov s podílem 4,63 %. Přes den se k oběma kanálům ještě připojila ČT24, TV Barrandov v tomto čase vykazuje 7,36 %. Vítězem je opět Nova s 26,16 %, Prima má 14,79 % a ČT1 klesá na 11,68 %.

Filmové kanály jsou na tom v pondělí lehce nadprůměrně a ne-seriáloví fanoušci se zaměřili především na stanici Nova Cinema, kde se nad sto tisíc dostávají jak Podivuhodný případ Benjamina Buttona se 147 tisíci a podílem na mladším publiku 8,38 %, tak v TOP 5 druhé opakování filmu Účastníci zájezdu. To od 17:35 vidělo 134 tisíc a podíl v 15–54 dosáhl 10,58 %. Špatné výsledky nemá ani Prima Max a jeho Lady XXL – v prime time ji sledovalo 85 tisíc diváků. Jen o málo hůře je na tom Kino Barrandov. To vsadilo na romantiku a jeho Princeznu se smaragdem v pondělí večer zhlédlo 76 tisíc lidí.

MINULÝ TÝDEN: Labyrint se vrátil do žebříčku nejsledovanějších pořadů. Se 438 tisíci diváků…

CIF17

TOP 5 za TV Barrandov vládnou Nebezpečné vztahy. Verzi Jak to dopadlo!? vidělo 267 tisíc při podílu na publiku 7,45 % a samotné Nebezpečné vztahy pak 223 tisíc, podíl dosáhl 7,31 %. Solidně si vedl druhý veřejnoprávní kanál, na kterém se nad hranici sta tisíce diváků dostávají tři pořady. Jedničkou místního žebříčku je válečný dokument Den D v detailech, který zhlédlo 178 tisíc fanoušků. Dvojkou Technické divy světa 3 se 177 tisíci a na třetí pozici vidíme snímek Absolvent, který nalákal 116 tisíc diváků při podílu na publiku 5,66 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+