Více

Nova si zabrala prvních pět míst v TOP 10

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ve srovnání s minulým týdnem je to jako přes kopírák. Místa si prohodila pouze Ordinace a Sportovní noviny.

Televizní noviny tentokráte vidělo 1,659 mil. diváků a jedničku mezi nezpravodajskými pořady, Ordinaci v růžové zahradě 2, která je v TOP 10 za všechny kanály v absolutním pořadí druhá, 1,466 mil. Do žebříčku se pak ještě dostala obvyklá Ulice s 1,085 mil. a publicistický Víkend (824 tisíc). Zbytek si zabralo zpravodajství.

PONDĚLNÍ DATA: Rapl pokračuje ve vítězném tažení. Poskočilo ale i kuře

Celková sledovanost jde podle očekávání za televizí Nova, a to s obrovským náskokem. Nova má v hlavním vysílacím čase (prime time) podíl 34,99 %, zatímco druhá Prima 12,41 % a třetí ČT 1 11,19 %. Obdobné rozdíly jsou i ve skupině mladších diváků 15–54. Přes den je náskok televize Nova o něco menší (26,18 %), zatímco ostatní dvě zmiňované stanice se opět pohybují kolem 12 % podílu na publiku.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+