Více

Nova se vrátila do hry, Primě funguje Prostřeno!, ČT 1 Miroslav Donutil

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Pět nejsledovanějších pořadů včerejška vyprodukovala Nova, Ordinaci v růžové zahradě sledovalo více než jeden a půl milionu diváků.

Kromě zpravodajských pořadů se do TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška prosadily stálice v podobě Ordinace v růžové zahradě a Ulice, mezi pět nesledovanějších pořadů se s 869 tisíci diváky staršími patnácti let dostal jestě novácký magazín Víkend. Na šestém místě skončila soutěž amatérských kuchařů Prostřeno!, kterou si na Primě během večeře pustilo 769 tisíc diváků nad patnáct let.

PONDĚLNÍ DATA: První díl první řady Případů 1. oddělení vidělo víc než jeden a půl milionu diváků

MIF17

Na desátém místě včerejšího žebříčku se umístilo 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem, které oslovilo 702 tisíc diváků starších patnácti let. Slušný podíl si utrhli pozdně večerní Knoflíkáři na ČT 2, které sledovalo 6,67 procenta diváků starších patnácti let a 7,62 procenta diváků ve věku od 15 do 54 let, kteří v tu dobu sledovali televizní obrazovky.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+