Více

Nova se v úterý bez konkurence sportovních událostí vrátila na obvyklou sledovanost

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Vyrovnané sledovanosti dosáhly v úterý večer plnoformátová Televize Barrandov a Dvojka. Oba kanály se s podílem na publiku pohybovaly okolo 4 %.

Nova večer s podílem přes 34 %

Absence atraktivního sportu jak na tematickém kanálu České televize, tak i Ligy mistrů na Primě Cool, přinesl Nově opět hodnoty, na které je televize v úterý zvyklá. Nejsledovanějšími pořady se tak staly tradičně Televizní noviny a Ordinace v růžové zahradě 2. Nejúspěšnějším formátem se stal první jmenovaný, který skončil těsně pod hranicí 1,8 milionu diváků při podílu na publiku (share) 46,11 %. U mladšího publika byl zájem nižší, i tady ale share překročil 40% hranici. Nova oslovila za celý den 28,87 % publika staršího a 31,17 % publika mladšího. V prime time se pohybovala nad 34 %.

PONDĚLNÍ DATA: Doktoři z Počátků v pondělí nedosáhli ani na milion diváků, dotahovala se na ně ČT 1

Televizní dvojkou byla v úterý Jednička, která dosáhla celodenního podílu 14,36 % a večer se dostala na hodnotu 15,1 %. Jejím nejsledovanějším pořadem se stala hlavní zpravodajská relace Události se 706 tisíci diváky (share 18,87 %). Retro seriál Vyprávěj skončil mírně nad 600 tisíci diváky a co do podílu si opět vedl lépe u mladších diváků, kde získal 21 %. Televizní trojkou byla s podílem 13,34 % Prima, která skončila večer těsně pod 12 %. Nejsledovanější pořadem komerční dvojky byly se 768 tisíci diváky (share 21,45 %) její hlavní zprávy. Svatby v Benátkách skončily pod hranicí 400 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+