Více

Nova s vypínáním plzeňského analogu na webu nepočítá

Přístup televize Nova k digitalizaci terestrického vysílání na Plzeňsku je všeobecně známý, a tak se není čemu divit, že česká komerční jednička o ní neinformuje ani na svých webových stránkách. Na adrese www.nova.cz/di­gitalizace diváci nenajdou o oblasti Plzeňska a Karlovarska jedinou zmínku. Poslední zde zveřejněný text je z 29. ledna. Ten byl následně aktualizován 3. května a věnuje se Praze.

Nova o vypínání analogového terestrického vysílání v ucelené oblasti neinformovala ani ve své hlavní zpravodajské relaci Televizní noviny. Výjimkou byla naopak Česká televize a TV Prima. ČT včera do vysílání přichystala minutu a půl dlouhou reportáž Zdeňka Soukupa, komerční dvojka se věnovala již v pondělí atomuto významnému kroku ve Zprávách TV Prima, kde byl osloven její technický ředitel Patrik Slavík, národní koordinátor Zdeněk Duspiva a několik diváků tzv. z ulice.

Televize Nova své stanovisko k vypínání analogového vysílání na Plzeňsku přednese novinářům na dnešním mimořádném brífinku, ze kterého vám přineseme okamžitě aktuální informace.

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 30. 9. 2009 15:10

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+