Více

Nova s Markízou společně představily projekt Česko Slovenská Superstar

Dnes se v bratislavské kavárně Au Café uskutečnila tisková konference k projektu Česko Slovenská Superstar. Pěvecká soutěž bude stěžejním projektem obou televizí letos na podzim. Dnes byla představená porota, moderátoři i koncept blížícího projektu. Jak se předpokládalo, federální model soutěže budou uvádět Adela Banášová a Leoš Mareš. Banášová je vůdčí osobností všech tří ročníků Superstar na Slovensku, Leoš Mareš uváděl třetí sérii v ČR. Porota bude tentokrát čtyřčlenná. Stálicemi jsou Ondřej Hejma a Palo Habera, ženskou část poroty tvoří Dara Rolins a Marta Jandová.

MIF17

Očekáváme, že první společná Superstar bude úspěšná. Nedá se to ale srovnávat s minulostí protože tento projekt může vzbudit úplně jiný ohlas,“ uvedl generální ředitel TV Nova Petr Dvořák. I proto bude letošní podzim pro obě televize klíčový protože může ovlivnit vzájemnou spolupráci na dalších vzájemných projektech. Nova s Markízou sice dlouhodobě spolupracují jako součást mediální skupiny CME, ale na tak velkém projektu se budou vzájemně podílet poprvé. Pro obě televize je to přitom highlight podzimu.

Novou sérii Superstar zahájí letní castingy, finálová klání vypuknou v září, vítěze pak poznají obě země v prosinci. Vítěz získá roční honorovanou smlouvu ve výší 100 tisíc eur.

3 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 3. 6. 2009 13:02

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+