Více

Nova pustí „v dohledné době“ další programy na satelit

Televize Nova se chystá „v dohledné době“ pustit na satelit další programy. Kromě toho by se tyto nové stanice měly objevit i v kabelových rozvodech, ale určitě ne na internetu. V rozhovoru pro týdeník Marketing a Media to řekl šéf nejsledovanější české televize Petr Dvořák. Pokud jde o nové kanály, budeme klást důraz spíše na satelitní a kabelové vysílání, než abychom vsadili na internetovou televizi, uvedl Dvořák.

Přes satelit jde Galaxie Sport a nyní připravujeme další kanály, které spustíme také přes satelit, odpověděl ředitel Novy na otázku, zda kromě licenčního řízení na nové pozemní digitální stanice uvažuje také o satelitu a kabelu. Kdy se tak stane, ale už Dvořák neřekl. V dohledné době, konstatoval pouze. V jiné části rozhovoru se ale Dvořák sám popřel, když marginalizoval zájem českých diváků o satelitní televizi.

Pokud by lidé opravdu tak chtěli další stanice, tak si koupí satelity a dívají se na ně. Ale tak tomu není a všichni čekali na Novu, komentoval Dvořák zavádění digitálního vysílání na Domažlicku. To, že tam není Prima, nikomu nevadí. Že tam není ČT 2 také nikomu nevadí, pokud se zrovna nehraje MS v hokeji nebo není olympiáda. Ti lidé prostě chtějí hlavně Novu a ČT 1, dodal.

7 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 8. 5. 2007 22:09

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+