Více

Nova pod třiceti procenty, Prima lehce nad patnáct

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ve čtvrtek pravidelně dominující Nova má v žebříčku nejsledovanějších pět pořadů, Prima tři a ČT1 dva.

Ohnivý kuře kleslo o padesát tisíc a je s 815 tisíci diváky na čtvrté pozici za bulvárním Prásk! Ten včera sledovalo 917 tisíc, což je nárůst o 105 tisíc diváků a v TOP 10 za všechny kanály se umístilo na třetím místě. Dvojkou je opět podvečerní Ulice s 1,123 mil. diváků a podílem na publiku 35,03 %, který je s výjimkou absolutní jedničky TOP 10, Televizních novin, nejvyšší. Na prvním místě v žebříčku a nejsledovanějším nezpravodajským pořadem čtvrtka se stala Ordinace v růžové zahradě 2, kterou zhlédlo 1,257 mil. diváků.

STŘEDEČNÍ DATA: Modrý kód pomalu klesá, přeskakuje ho Výměna manželek

Celková sledovanost jde snad vždy ve čtvrtek za televizí Nova, nyní ale končí těsně pod 30 procenty. Solidně si vedla Prima s průměrným podílem v hlavním vysílacím čase, prime time, 15,12 %. ČT1 vykazuje 11,62 %, ale nad čtyři procenta se ještě dostává stanice ČT2. Podařilo se to i plnoformátové TV Barrandov (5,2 %), která přes den vykazuje o skoro jedno a půl procenta více. V tomto čase je vedle nejsledovanějších kanálů nad 4 % už jen ČT2, těsně to uniklo zpravodajské ČT24. Jedničkou je opět Nova s 24,71 %, dvojkou Prima se 14,28 % a trojici uzavírá ČT1 s průměrným podílem 11,92 %.

Ve čtvrtek se filmovým kanálům příliš nedaří. Nad hranici sta tisíce diváků se nedostal ani jeden pořad a jedničky v TOP 5 na Nově Cinema a Primě Max svorně končí na 98 tisících. Primu Max ale česká klasika v podobě snímku Discopříběh nezklamala, Nova Cinema kontrovala seriálem Mrtvý bod, jehož dva díly sledovalo 98 tisíc, resp. 91 tisíc diváků. Na Kině Barrandov roste sledovanost seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII a dva vysílané díly v čele TOP 5 tentokráte zhlédlo 56 tisíc, resp. 72 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Půlka žebříčku patří Nově, Primě čtyři místa a ČT1 opět bodovala pouze s Událostmi

Tradičního vítěze TOP 5 za kanál, Soudkyni Barbaru, sledovalo tentokráte na TV Barrandov 272 tisíc diváků při podílu na publiku 12,55 %. Na Nově Action se lehce nad 100 tisíc dostal jeden z dílů seriálu Kriminálka Las Vegas, lépe se pak dařilo Primě love a hlavně Primě Cool. Tady jsou nad sto tisíci hned tři pořady a jednička v TOP 5, Teorie velkého třesku, vystoupala na 244 tisíc, přičemž podíl na publiku u mladších diváků dosáhl 16,3 %. Pomalu tak konkuruje ČT2, kde cyklus S kuchařem kolem světa zhlédlo 273 tisíce diváků. ČT2 má ovšem nad dvěma sty tisíci hned tři pořady, další překročil sto tisíc diváků. Tuto hranici ale zvládlo i utkání Mountfield HK – HC Kometa Brno a na ČT sport ho sledovalo 189 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+