Více

Nova po skončení SuperStar nedělní večer vypustila, po 20. hodině byla až trojkou

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanějším pořadem se staly tradičně Četnické humoresky, které si po skončení SuperStar na Jedničce polepšily a přiblížily se k hranici 1,3 milionu diváků.

Konec SuperStar pomohl ČT 1 i Primě

Nova klesla v neděli večer bez pěvecké show SuperStar na pozici trojky trhu. Pád se dal očekávat a jistě s ním počítala i sama nejsledovanější komerční televize. Po 20. hodině totiž nasadila americkou komedii Mystery, Aljaška z roku 1999. Tu si nenechal ujít necelý půlmilion diváků při podílu na publiku (share) 12,79 %. U mladšího publika si film vedl o něco lépe – share 17,46 %. Polepšili si naopak Vinaři II, kteří na Primě včera oslovili 801 tisíc diváků (share 18,33 %; 19,7 % v 15–54).

SOBOTNÍ DATA: Česká klasika StarDance neohrozila, taneční show opět kralovala sobotnímu večeru

Nejsledovanějším pořadem se staly tradičně Četnické humoresky, které si po skončení SuperStar na Jedničce polepšily a přiblížily se k hranici 1,3 milionu diváků. Ve výsledku to znamenalo share necelých 30 % a u mladšího publika 23,63 %. Nad Četnické humoresky se dostaly pouze Televizní noviny, které vidělo přes půl druhého milionu lidí. Nejsledovanější televizí byla v neděli s celodenním podílem 19,33 % Jednička, v hlavním vysílacím čase se přehoupla přes 24 %. Nova si udržela vítězství u mladšího publika, Prima byla trojkou.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+