Více

Nova ovládla čtvrteční obrazovky, Donutil přišel o čtyřicet tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prvních pět příček v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška obsadila Nova, bodovala zprávami, Ulicí i Práskem.

 Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem včerejška byla Ordinace v růžové zahradě, kterou v prime time sledovalo 1,555 milionu diváků starších patnácti let. O půl milionu diváků méně pak vygenerovala podvečerní nekonečná Ulice, kterou sledovalo 1,099 milionu diváků obecné věkové skupiny. Bulvární Prásk pak skončil pod milionem, když ho večer sledovalo 980 tisíc diváků starších patnácti let.

STŘEDEČNÍ DATA: Ohnivý kuře stabilně nad milionem. Výborně si vede i „nový milionář“

Na šestém místě TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejšího dne se umístila podvečerní soutěž amatérských kuchařů Prostřeno, kterou vidělo hezkých 666 tisíc diváků obecné věkové skupiny. Prima se v TOP 10 umístila ještě se Zprávami a Krimi zprávami. Na ČT 1 tak zbyly jen dvě příčky, na té sedmé skončily večerní Události a jako desátý nejsledovanější pořad včerejška se nominovalo 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem, kterého si naladilo 628 tisíc diváků starších patnácti let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+