Více

Nova opět v čele celkové sledovanosti i TOP 10

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Hlavní kanál skupiny má v úterním žebříčku nejsledovanějších pět pořadů, Prima tři a ČT1 dva.

Ordinace v růžové zahradě 2 je jediným nezpravodajským pořadem v TOP 10 za všechny kanály, který se včera dostal nad milion diváků – sledovalo ho 1,19 mil. a podíl na publiku v obou diváckých skupinách překročil 30 %. Ulice skončila těsně pod kýženou metou a ujít si ji v podvečer nenechalo 974 tisíc. Podíl je ovšem oproti Ordinaci vyšší a šel dokonce až nad 40 %. Ohnivý kuře nijak nepřekvapilo a jeho sledovanost se stále pohybuje kolem 800 tisíc diváků. Do žebříčku se dostal i magazín Víkend a na Nově ho včera zhlédlo 666 tisíc. Pod ním jsou ještě Panoptikum Města pražského s 554 tisíci diváky a na desáté pozici Top Star na Primě se 476 tisíci.

PONDĚLNÍ DATA: Labyrint v TOP 10, nad milionem pouze Modrava

Celková sledovanost jde v hlavním vysílacím čase, prime time, opět jednoznačně za televizí Nova, která se dostala na průměrný podíl 31,88 %. Konkurence už pro ni přestává být zajímavá, protože poslední dobou zpravidla nepřekročí 20 %. Nejinak tomu bylo i včera, kdy ČT1 vykazuje 13,78 % a Prima 16,33 %. Nad 4 % se v úterý dostává už jen plnoformátová TV Barrandov s podílem 5,57 %, který se přes den zvyšuje na 6,35 %. V tomto čase vyskočila ještě ČT2 se 4,1 %, hlavní veřejnoprávní kanál pak vykazuje 12,44 % a Prima 14,04 %.

Filmové kanály na tom včera byly výrazně lépe než minulý hokejový týden. Na Nově Cinema se snímek Nepřemožitelný dostal se 116 tisíci na první místo v TOP 5 za kanál a podíl u mladšího publika 15–54 dosáhl 5,12 %. Na druhém místě je opakování klasické komedie Krotitelé duchů, kterou vidělo 81 tisíc diváků, ale podíl na publiku v 15–54 vyskočil na 11,19 %. Dařilo se i Primě Max s akčním filmem Lara Croft: Tomb Raider. Sledovalo ho 118 tisíc a podíl v 15–54 opět překročil pět procent. Špatně na tom v úterý nebyl ani seriál Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III na Kině Barrandov a jeden z dílů, který se umístil v čele TOP 5, se dostal na 75 tisíc.

MINULÝ TÝDEN: Česko–Švýcarsko skoro na milionu a s podílem přes 60 procent

MIF17

Na TV Barrandov jsou v čele místního žebříčku Nebezpečné vztahy před Soudkyní Barbarou. Vidělo je 223 tisíc, resp. 197 tisíc diváků. Nejvyšší podíl na publiku má ale stále podvečerní Soudkyně Barbara a včera činil 11,38 %. Z dalších kanálů stojí za zmínku už jen ČT24, kterou současné dění, včetně Útoků v Manchesteru, vytáhlo nad sto tisíc u každého z pořadů v TOP 5 za kanál. Podobně na tom je i stanice ČT2, kde je jedničkou dokument České století. Včera ho vidělo 153 tisíc diváků a podíl lehounce překročil 4 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+