Více

Nova nasadí seriál Dokonalý svět na středu večer, po něm bude docusoap

Středeční večery na Nově budou na podzim patřit novému seriálu Dokonalý svět z prostředí luxusního časopisu. Nova rozeslala médiím definitivní programový plán na první zářijový týden, z něhož vyplývá, že Dokonalý svět nebude vysílat přímo od 20 hodin, ale jako druhý večerní pořad ve středu od 20:55 hod. Hned po něm zařadí sérii docusoap Příběhy bez scénáře.

K TÉMATU: Podzim na Nově? Talentmania, dva nové původní seriály a docusoap

Dokonalý svět je společně s fotbalovým Okresním přeborem jedním ze dvou nových původních seriálů, s nimiž Nova počítá do podzimního programového schématu. Vysílací den a čas Okresního přeboru však zatím nezveřejnila. Jisté je, že Okresní přebor se na obrazovce první zářijový týden neobjeví. Od druhého týdne v září by mohl nahradit seriál Chalupáři v pondělí večer, případně by ho Nova mohla nasadit v pátek.

stul

ČTĚTE TAKÉ: Nova začala natáčet seriál Dokonalý svět z prostředí módního časopisu

Úterní a čtvrteční večery už Nova obsadila novými díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. S výjimkou jednoho dne tak bude po celý pracovní týden po osmé hodině večer vysílat některý původní český seriál vlastní výroby. Docusoap Příběhy bez scénáře začne pohledem na malé hokejisty Zlatí hoši.

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 16. 8. 2010 15:08

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+