Více

Nova na 30 %, ostatní na méně než polovině

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ve čtvrtek opět dominuje televize Nova, a to nejen v hlavním vysílacím čase.

Do TOP 10 za všechny kanály se dostávají pouze tři nezpravodajské pořady. V čele je Ordinace v růžové zahradě 2, kterou včera vidělo 1,408 mil. diváků při podílu na publiku 34,79 %. Podvečerní Ulici sledovalo 1,155 mil. a podíl byl jen o málo nižší – 32,56 %. Třetím a posledním je Prásk!, který od 21:35 zhlédlo 751 tisíc a podíl byl v obou diváckých kategoriích nad dvacet procent. Zbytek žebříčku vyplňuje zpravodajství. Nova má v TOP 10 pět pořadů, ČT1 tři a Prima dva.

STŘEDEČNÍ DATA: Pořadí je ve středu standardní: Ulice, Ohnivý kuře a Výměna manželek

Celková sledovanost šla ve čtvrtek jednoznačně za televizí Nova, která v hlavním vysílacím čase, prime time, vykázala v průměru 30,95 %, zatímco ČT1 s 13,06 % a hlavní Prima s 11,36 % jsou na méně než polovině. Nad čtyři procenta se v prime time dostala ještě ČT2 a také plnoformátová TV Barrandov, která vykázala průměrný podíl 5,09 %. Přes den pak měla tradičně více, 6,83 %. Hlavní Nova je v tomto čase na 24,2 %, Prima na 12,34 a ČT1 na 12,7 %. Nad hranicí čtyř procent je opět i ČT2.

Filmové stanice ve čtvrtek nijak nevybočují z řady. Nejlépe je na tom Nova Cinema, kde je seriál Blindspot, Mrtvý bod, opět nad sto tisíci diváky a v případě sledovanějšího z obou dílů se dostal na 121 tisíc při podílu blížícím se u mladší kategorie, 15–54, čtyřem procentům. Na Primě Max se Moje druhá láska dostala na 57 tisíc diváků, tedy těsně pod jedničku v TOP 5 na Kině Barrandov, mysteriózní Věřte, nevěřte. Tento pořad pak sledovalo 55 tisíc diváků, zatímco následující Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI 48 tisíc.

MINULÝ TÝDEN: Biatlonové MS 2017 opět narušilo čtvrteční dominanci televize Nova

ČT2 bodovala zejména dokumentárním seriálem Modrá krev, který tentokráte zhlédlo 475 tisíc diváků při vysokém podílu na publiku 14,46 %. Nad dvě stě tisíc se dostala i Cestománie a také S kuchařem kolem světa. Nad hranicí sta tisíc diváků jsou čtyři pořady z TOP 5. Na stanici ČT sport je jedničkou utkání AC Sparta Praha – FK Rostov se 165 tisíci diváky a na ČT art opět potvrdil dobrou pozici seriál Život Leonarda da Vinci, který zhlédlo 76 tisíc. Prima love má tentokráte nad sto tisíci dva pořady a Nova Action dokonce tři – 2x Kriminálku Miami a Walker, Texas Ranger. Výrazně se na Nově 2 zvedá i zájem o seriál Přátelé, který nyní vidělo až 114 tisíc diváků (minulý týden max. 79 tisíc). Jedničkou na TV Barrandov je pak obvyklá Soudkyně Barbara s 297 tisíci diváky.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+