Více

Nová mobilní aplikace Seznam Zprávy sbírá videopříspěvky uživatelů

Po téměř ročním ostrém provozu vlastní online zpravodajské stránky představil Seznam.cz také mobilní aplikaci Seznam Zprávy.

Mobilní aplikace Seznam Zprávy, která je dostupná majitelům telefonů s operačním systémem iOS i Android, nabízí divákům kromě samotného zpravodajství i možnost přidat jejich názory ke konkrétním zprávám. Seznam.cz si tak chce vyzkoušet, zda budou jeho uživatelé ochotni své názory publikovat formou videopříspěvků. 

PSALI JSME: Seznam Zprávy končí se start-upovým provozem a ohlašují nové pořady

Aplikace tak bude primárně určena pro videoverze diváckých komentářů. Ty budou dostupné jak v mobilní aplikaci, tak pod články na webu Seznam Zprávy. Nahrané názory budou moci uživatelé sdílet i prostřednictvím svých sociálních sítí. Při návrhu aplikace i webu jsme mysleli i na to, aby lidé mohli názory sdílet na svých sociálních sítích a dát tak přátelům vědět, co si o dané problematice myslí, dodává Norbert Gulevič, produktový manažer, který má celý projekt na starosti.

stul

Možnost okamžité i sdílené reakce

Zprávy Seznamu stavíme na videu, proto i uživatelské komentáře koncipujeme jako videopříspěvky. Lidé mohou dotvářet obsah spolu s námi, mobilní aplikaci mají stále při sobě a mohou na téma či událost reagovat okamžitě, rekapituluje nové možnosti šéfredaktor zpravodajství Jakub Unger.


Autor: Seznam.cz

Šéfredaktor projektu Seznam Zprávy Jakub Unger.

Pro přidání videokomentáře je v mobilní aplikaci určena ikona nazvaná Říct názor. Po jejím rozkliknutí je možné nahrát až minutový záznam, který se následně odešle do redakce. Redakce má možnost odmítnout publikovat názor, pokud je v rozporu s redakčními pravidly. Pro přihlášení slouží uživatelův účet na Seznamu. 

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+