Více

Nova má první čtyři místa, ČT bodovala s „velrybí stoličkou“, Prima ostrouhala

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Televize Nova si tentokráte zabrala „jen“ první čtyři místa v žebříčku namísto pěti před týdnem.

Prima se v TOP 10 pořadů za všechny kanály uplatnila pouze jediným, a to zpravodajstvím, které ovšem skončilo desáté s 538 tisíci diváky a podílem na obecném publiku (15+) 18,40 %. Z nezpravodajských pořadů byly opět jedničkou oba díly Kriminálky Anděl. Pořad od 21:32 sledovalo 1,024 mil. diváků starších patnácti let a podíl na publiku dosáhl 30,29 %. Film Jak vytrhnout velrybě stoličku na ČT 1 skončil lehce pod milionem – 952 tisíc – při 23,93 %.

SOBOTNÍ DATA: Francie s Rumunskem přitáhla více diváků než včerejší zápas Slovenska, vítězem je opět Tvoje tvář

Podíl na celkové sledovanosti měla televize Nova vždy vyšší než 20 %, i když přes den, a u publika ve skupině 15+, to bylo jen těsně – 20,70 %. V hlavním vysílacím čase (prime time) se pak stanice přiblížila 30 procentům (28,64 %), zatímco ČT 1 skončila na 18,51 % a Prima na 11,72 %. Nedařilo se TV Barrandov, která přes den, opět v 15, skončila na 3,01 %, v prime time pak na 1,64 %. Naopak výborně se vedlo ČT Sport, která přes den přešla přes devět procent a v prime time skončila na deseti. U mladšího publika 15–54 však její podíl na celkové sledovanosti dosáhl 11,27 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+